Të fundit

Disa shtetas të huaj do të lejohen të largohen nesër nga Gaza përmes kalimit Rafah

Operacionet në vendkalimin tokësor Rafah do të rifillojnë nesër për largimin e shtetasve të huaj.

Kështu është bërë e ditur një deklaratë të Autoriteteve të Përgjithshëm për Kalimet dhe Kufijtë në Gaza, shkruan CNN.

Kalimi përmes Rafah do t’u lejohet atyre personave, emrat e të cilëve janë përfshirë në një listë që u publikua më 1 nëntor.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci