Të fundit

Publikohen bisedat, shoqja e ngushtë flet për tradhtinë ndaj Vesës

Historia e Vesa Vllasaliut është më aktuale se kurrë, kjo shkaku i pjesëmarrjes në Big Brother VIP Kosova.

Rrëfimi tronditës i saj për dramën me ish-partnerin dhe akuzat e forta në spektaklin e së hënës bënë që Vesa të jetë temë e çdo tavoline.

E mbi shoqërinë apo jo me partneren aktuale të ish të fejuarit kanë dalë detaje të reja.

Në Prive sot versionin e saj e ka thënë një prej mikeshave të ngushta të Vesës, Artiola.

Prive ka siguruar edhe biseda dhe fakte të reja të miqësisë së Vesës dhe Edonës, përfshirë edhe mesazhe të ish-të fejuarit mbi partneren e tij aktuale kur Vesës i kërkonte që të distancohej nga ajo.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci