Të fundit

Babai tha se do ta takojë pas 20 vitesh, flet nëna e Edona James

Banorja e sezonit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’ padyshim që është banorja më e komentuar e shtëpisë.

Në vetëm tre javë në shtëpi ajo ia ka dalë të bëhet ndër personat më të komentuar.

Por si po shihet e gjithë kjo në sytë e nënës së saj?

Për herë të parë ekskluzivisht ajo ka folur për Prive mbi rrugëtimin e Edonës në shtëpinë më të famshme dhe jo vetëm.

Nëna e Edonës komentoi edhe deklaratat e ish-bashkëshortit të saj që u shpreh se do ta takojë Edonën pas 20 vitesh.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci