Të fundit

Ganimete Musliu takon Muriqin: Bisha e fushës së blertë

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu është takuar me futbollistin e Kosovës, Vedat Muriqin.

Musliu ka publikuar disa fotografi me sulmuesin kosovar, teksa thuri lavde për yllin e Mallorcas.

“Ky djalë ja ka arritur ti fitoj zemrat e shqiptarëve. Bisha e fushës se blertë #vedatmuriqi. FALEMINDERIT, për emocionet qe na i dhuron dhe bënë qe zemrat e shqiptarëve të rrahin fuqishem! Suksese Kombëtares tonë sonte! Paqit FAT!”, shkroi Musliu në llogarinë e saj në Facebook.

Përndryshe, Kosova përballet sonte me Izraelin në stadiumin “Fadil Vokrri” nga ora 20:45, ndeshje kjo që i përket kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

 

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci