Të fundit

Alban Rraci zgjidhet kryetar i LDK-së në Klinë

Alban Rraci është zgjedhur kryetar i degës së LDK’së në Klinë.

Njoftimi është bërë nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

“Dega në Klinë në krye me Alban Rracin padyshim që do i jep një kahje të re zhvillimeve lokale në shërbim të përmirësimit të jetës së qytetarëve”.

LDK thotë se është në përmbyllje të procesit zgjedhor të brendshëm “duke angazhuar gjatë gjithë këtij procesi shumë gra e burra, të rinj dhe të reja që ndajnë vizionin e përbashkët në “Rrugën e Re”, për jetë të dinjitetshme dhe një Kosovë të zhvilluar ashtu siç e duam”.

“LDK po ashtu është duke bërë përgatitjet finale në mobilizimin për Kuvendin X Zgjedhor dhe Konventën Programore që do mbahet me 19 nëntor.”

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci