Të fundit

Blero këshillon Edonën: Rri drejt para Zotit edhe shqiptarëve, në rregull je

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero i ka dhënë disa këshilla Edonës.

Ai i ka thënë që të rri vetvetja dhe sipas tij, kështu është në rregull.

“Rri vetja, rri e drejt para Zotit, para shqiptarëve, në rregull je”, është shprehur ai.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci