Të fundit

Kapiteni Amir Rrahmani startues për Napolin, në ditën kur Kosova luan me Izraelin

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Napolit dhe Empolit, e vlefshme për Serie A.

Nga minuta e parë për kampionin në fuqi të Italisë do të startojë edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani.

Rrahmani nuk ishte pjesë e listës së Kosovës për ndeshjet e nëntorit, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj mungese.

Përndryshe, Kosova luan sonte me Izraelin në Prishtinë në ndeshjen e vlefshme për kualifikim në Kampionatin Evropian.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci