Të fundit

Rama poston foto të rrethit në Lakrishtë: Do ta shkarkojë trafikun në qendër

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka publikuar fotografi të rrethrrotullimit në lagjen Lakrishtë në kryeqytet, duke njoftuar se “ka mbetur edhe sinjalizimi për t’u vendosur” dhe të lëshohet për qarkullim.

Rama shkroi se kjo rrugë “do ta shkarkojë trafikun e ngarkuar” në qendër të qytetit.

“Ka mbetur edhe sinjalizimi për tu vendosur dhe rruga nën rrethrrotullimin e Lakrishtes po lëshohet për qarkullim. Kjo rrugë do të shkarkojë trafikun e ngarkuar në rrugët “Tirana” e “Bill Klinton””, shkroi Rama.

“Po punojmë pa ndal që të transformojmë Prishtinën, që të kemi infrastrukturën e duhur në kryeqytetin tonë”, shtoi kryetari i Prishtinës.

Rama poston foto të rrethit në Lakrishtë: Do ta shkarkojë trafikun në qendër, ka mbetur vetëm sinjalizimi.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci