Të fundit

Hadërgjonaj dhe Vojvoda i mungojnë sot Kosovës ndaj Izraelit

Kosova do të jetë pa mbrojtësit Florent Hadërgjonaj dhe Mërgim Vojvodën, për ndeshjen e sotme ndaj Izraelit, ndonëse morën ftesa.

Kjo për shkak se Vojvoda luajti dje me Torinon, teksa Hadërgjonaj ishte në bankën rezervë te Alanyspori.

UEFA në listën që ka publikuar të ekipit të Kosovës, në mbrojtje do të jetë Fidan Aliti, Lirim Kastrati, Ilir Krasniqi, Lumbardh Dellova dhe Kreshnik Hajrizi.

Përndryshe, Kosova do të ballafaqohet me Izraelin sot në “Fadil Vokrri”, duke filluar nga ora 20:45. /Klankosova.tv.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci