Të fundit

​Pjesa e parë: Liverpooli në epërsi kundër Brentfordit

Ka përfunduar pjesa e parë në katër ndeshjet që po zhvillohen aktualisht në Premier Ligë, ku kemi rezultate interesante.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Anfield Road”, Liverpooli po avancon 1:0 kundër Brentfordit, raporton KosovaPress.

Golin e vetëm deri tani e shënoi Mohamed Salah, i cili i dha epërsinë Liverpoolit në minutën e 39’.

Po ashtu, në epërsi gjenden edhe Aston Villa dhe Brightoni.

Aston Villa po avancon 2:0 kundër Fulhamit, ndërkaq Brightoni gjendet në avantazh minimal 1:0 kundër Sheffield United.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci