Të fundit

Forca të shtuara të Policisë së Kosovës pranë stadiumit Fadil Vokrri para ndeshjes Kosovë-Izrael

Sot do të luhet ndeshja Kosovë-Izrael në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim prej orës 20:45.

Para ndeshjes janë parë forca të shtuara dhe njësitet elitare të Policisë së Kosovës. Policia ka bërë edhe plan operativ për ndeshjen e sotme.

Masat e sigurisë nga ana e policisë janë të larta ku do t’i kontrollojnë në detaje të gjithë tifozët në hyrje të stadiumit.

Kujtojmë që para ndeshjes në qendër të Prishtinës është shpalosur edhe një flamur gjigant i Palestinës por që menjëherë është larguar nga Policia e Kosovës./Paparaci.com

LEXO EDHE:

Largohet flamuri i Palestinës që u shpalos midis Prishtinës

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci