Ambasadorja e Izraelit me fanellë të Kosovës: Pres një ndeshje të madhe, fitoftë më i miri

Ambasadorja e Izraelit, Tamar Ziv është shfaqur me bluzë të ekipit kosovar të futbollit në një video të publikuar në “X”. Ziv iu ka uruar fat Kosovës dhe Izraelit, që sonte luajnë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Europian të vitit të ardhshëm. “Të dashur miq nga Izraeli në … Continue reading Ambasadorja e Izraelit me fanellë të Kosovës: Pres një ndeshje të madhe, fitoftë më i miri