Të fundit

Ndeshja Kosovë-Izrael, dy ambasadoret në “Fadil Vokrri”

Ambasadorja e Kosovës në Izrael, Ines Demiri do ta përcjell nga afër ndeshjen Kosovë-Izrael që do të zhvillohet sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ajo ka ndarë pamje nga tribuna derisa shihet afër ambasadores izraelite në Kosovë, Tamar Ziv.

“Uroj për një lojë të bukur ndërmjet djemve të Republikës së Kosovës dhe Shtetit të Izraelit sonte, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë”, shkruan Demiri.

Kujtojmë që sot pasdite lidhur me ndeshjen ka shkruar edhe ambasadorja e Izraelit, Tamar Ziv.

Ziv iu ka uruar fat Kosovës dhe Izraelit, që sonte luajnë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Europian të vitit të ardhshëm./Paparaci

Ambasadorja e Izraelit me fanellë të Kosovës: Pres një ndeshje të madhe, fitoftë më i miri

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci