Të fundit

AAK organizon tryezë për “Buxhetin e Kosovës për vitin 2024”

Grupi Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka njoftuar se do të organizojë tryezën e radhës që për temë ka “Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2024”.

Në këtë tryezë do të ketë diskutime të ndryshme nga njohës të fushës dhe kryetarë komunash, ka njoftuar AAK-ja.

”Tryeza mbahet nesër, më datë 13 nëntor 2023, në ora 13:00, në sallën nr. 506 në ndërtesën e Kuvendit të Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftimin e zyrës për informim të kësaj partie opozitare.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci