Të fundit

Era Istrefi me dedikim special për Amir Rrahmanin

Këngëtarja Era Istrefi e ka ndjekur sot nga afër sot paraqitjen e të dashurit të saj, kapitenit të Kosovës, Amir Rrahmanit.

Napoli luajti sot kundër Empolit, ndeshje në të cilën mbrojtësi kosovar kompletoi një tjetër paraqitje të plotë.

Kjo ndeshje e zhvilluar në stadiumin “Diego Armando Maradona”, u ndoq edhe nga Era Istrefi

Këngëtarja kosovare publikoi një fotografi nga stadiumi, në të cilën pati edhe një dedikim për 29-vjeçarin.

Ajo shfaqi numrin 13, të cilin e mban në fanellë Rrahmani, dhe afër numrit një zemër.

Era e Amiri janë parë edhe mbrëmë bashkë në foton të shumë të komentuar për shkak se qendërmbrojtësi është paraqitur me Napolin e jo me Kosovën.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci