Të fundit

Alba edhe njëherë pranon pëlqimin për Azemin, ka diçka për të thënë edhe për Lumbardhin

Alba ka biseduar me Bucin në lidhje me Azemin.

Ajo ka thënë se ka pëlqim për të si djalë.

“Unë për Azemin kam pëlqim si djalë”, u shpreh ajo.

Alba ka diçka për të thënë edhe për Lumbardhin dhe këtë mund ta kuptoni në videon e mëposhtme:

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci