Të fundit

Ndeshja Kosovë-Izrael, gjendja e tmerrshme e fushës

Kanë mbetur edhe pak çaste deri te fillimi i ndeshjes mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Izraelit.

Ndeshja i takon kualifikimeve për në Kampionatin Evropian Euro 2024.

Lojtarët tani kanë filluar të dalin në fushë për të bërë përgatitjet, dhe si duket gjendja e fushës së stadiumit “Fadil Vokrri” është e tmerrshme.

Më poshtë mund të gjeni disa foto të gjendjes së fushës.

 

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci