Të fundit

Mbi 400 gjoba në 24 orët e fundit për mosrespektim të ligjit antiCOVID

Policia po vazhdon të dënoi qytetarët të cilët nuk po e respektojnë ligjin antiCOVID.

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 418 gjoba për mosrespektim të këtij ligji.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar 11 persona dhe nëntë janë dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci