Të fundit

Haradinaj i uron fitore dardanëve: Le të tregojmë shpirtin sportiv në fushë

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ndodhet në tribuna për të përcjellë ndeshjen Kosovë-Izrael.

Ai i uron fitore dardanëve, ku thotë se duhet të tregojmë shpirtin sportiv në fushë.

“Uroj të jetë një lojë e bukur sot mes Kosovës dhe Izraelit në Stadiumin “Fadil Vokrri”, dhe një fitore të djemve tanë Dardanë!

Le të tregojmë shpirtin sportiv në fushë e mikpritës jashtë saj!

Forca Kosovë! 🇽🇰”, shkruan Haradinaj./Paparaci

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci