Të fundit

Ylli, Santianës: Alba po bën lojë, jam 100 për qind i sigurt

Ylli dhe Santiana kanë biseduar për Albën dhe Azemin.

Ylli i tha Santianës së Alba krijon situata për Prime dhe se ajo po bën lojë.

“Kur janë në nominim, e krijojnë një situatë. Shembull, kur janë katër veta në nominim, këta të dy [Alba dhe Azemi] dhe  dy të tjerë, kanë me sjellë situatë tjetër”.

“Alba po bën lojë, jam 100 për qind i sigurt dhe me na qitë neve bllof të gjithëve. Kur të vjen nominimi i ngusht, kërset një histori dashurie tjetër. Nuk janë krejt të pa mençur”, tha Ylli.

Për ta parë diskutimin e plotë të tyre për Albën dhe Azemin, klikoni në videon më poshtë:

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci