Të fundit

Rita Ora dhe Taika blejnë rezidencë afër 6 milionë euro në Zelandën e Re

Rita Ora thuhet se ka blerë një pallat me vlerë prej 5 milionë funtesh (5.7 milionë euro) në Zelandën e Re me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

Prona e madhe ka katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madh, shesh dielli dhe pamje mahnitëse në të gjithë gjirin.

Shtëpia gri e errët është e vendosur në një platformë trekatëshe në majë të shkëmbit dhe është e vendosur në dy të tretat e një hektari, me aksesin e saj në plazh.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci