Të fundit

Pacolli: Kosova shkëlqeu sonte, këta djem meritojnë respekt

Kryetari i AKR-së, Begjet Pacolli ka reaguar pas fitores së Kosovës ndaj Izraelit në “Fadil Vokrri”.

Ai thotë se këta djem meritojnë respekt, raporton Paparaci.

“Për 95 minuta Kosova shkëlqeu sonte ndaj Izraelit. Një fitore e denjë. Këta djem meritojnë respekt!”, shkruan ai.

Pacolli tutje thotë se është zhgënjyese në çfarë gjendje është fusha e stadiumit.

“Kosova ka një ekip fantastik, bravo djema, ju priftë e mira gjithmonë! Një tjetër gjë: Është tejët zhgënjyese në çfarë gjendje është fusha e stadiumit, ku për shkak të drenazhimit (kullimit) ka dalë balta mbi bari.
Unë kam thenë gjithmonë se puna duhet bërë në mënyrë korrekte, sipas standarteve dhe jo të improvizohët vetëm për sy e faqe!!!!”, shkruan Pacolli.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci