Të fundit

Memli Krasniqi: Fitore më se e merituar pas një paraqitje fantastike

Kosova sonte ka fituar ndaj Izraelit në ndeshjen që u mbajt në “Fadil Vokrri”. Lidhur me këtë ka reaguar kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi.

Ai falënderon dardanët për fitore, derisa thotë se kishin një paraqitje fantastike.

“Fitore më se e merituar pas një paraqitje fantastike. Urime dhe faleminderit, djema!”, shkruan ai.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci