Të fundit

Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Ibër

Një trup i pajetë është gjetur në mbrëmjen e djeshme pranë lumit Ibër në veri të Mitrovicës.

Trupi i pajetë është trupi i viktimës S.N, 53 vjeçar, i lindur më 1970.

Lajmin për këtë e ka dhënë Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim.

Sipas tyre në aksion kanë marrë pjesë edhe Policia e Kosovës dhe Zjarrfikësit.

Pas tërheqjes se trupit të pajetë, kufoma është dërguar për obduksion në Prishtinë.

Paparaci ka kontakuar edhe me Policinë por ende nuk ka marrur ndonjë përgjigje.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci