Të fundit

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Një person pa shenja jete është gjetur në Prishtinë të dielën.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ngjarja është raportuar rreth orës 16:00.

“Njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes, me ç’rast nga mjeku kompetent është konstatuar vdekja e viktimës”.

Në raport thuhet se me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci