Të fundit

Rrëmbehet një person në Prishtinë

Policia e Kosovës ka raportuar së është rrëmbyer një person në Prishtinë nga disa persona tjerë duke e futur me forcë në veturë dhe duke ikur në drejtim të panjohur.

Në raport thuhet se “njësitë policore kanë kryer patrullime në afërsi të lokacionit por nuk kanë hasur në veturën e dyshuar”.

Me vendim të prokurorit rasti është cilësuar si më lartë dhe vazhdon të hetohet.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci