Të fundit

Aksident trafiku, lëndohen dy këmbësorë në Prishtinë

Policia ka njoftuar se në mëngjesin e së dielës ka ndodhur një aksident trafiku ku janë goditur dy këmbësorë.

“I dyshuari mashkull kosovar derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën me targa vendore kishte goditur dy këmbësorë”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti raportohet se ka ndodhur në orën 05:30 të mëngjesit.

Viktimat kanë pasur lëndime trupore dhe janë duke u trajtuar në QKUK në Prishtinë.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci