Të fundit

Detaje të reja për trupin e pajetë që u gjet pranë lumit Ibër

Të premten u raportua si i zhdukur, por të dielën në mbrëmje gjendet pa shenja jete në afërsi të lumit Ibër në Mitrovicën e Veriut.

Bëhet fjalë për S.N, 53 vjeçar i cili u gjet nga Shoqata për Kërkim dhe Shpëtim.

Policia ka njoftuar sot se “njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës“.

Sipas policisë, me urdhër të prokurorit i cili ka qenë prezent në vendin e ngjarjes trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti është cilësuar si “vdekje e dyshimtë“.

LEXO EDHE:

Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Ibër

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci