Të fundit

Trishtim dhe dhimbje në Rahovec: Vdes në moshë të re Marigona Spahiu

Një rast i rëndë ka ndodhur në familjen Spahiu nga fshati Opterushë e Rahovecit

Ka ndërruar jetë në moshë mjaft të re, Marigona Flurim Spahiu. Kështu bënë të ditur familjarët përmes rrjeteve sociale.

Tutje, ata kumtuan se varrimi i të ndjerës bëhet në ora 14:00.

Lajmin e hidhur e ka dhënë edhe faqja e fshatit Opterushë.

“Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot ka ndërruar jetë Marigona Flurim Spahiu (26.06.1996) duke i lënë përherë të pikëlluar familjen dhe të gjithë ata që e kanë njohur!

“Varrimi bëhet sot, me datë 13.11.2023 (e hënë) në ora 14:00, pas faljes së namazit të ikendisë në varrezat e fshatit Opterushë. Ngushëllime Familjes dhe farefisit Spahiu!”

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci