Të fundit

Edona James ngjall reagime te banorët: “Emri im është i madh sikur i Adem Jasharit”

Edona ka vazhduar që të krijojë përplasje mes saj dhe Metit, ku tha se emri i saj është i madh.

Madje, Edona shkoi aq larg sa tha se “emri jem është i madh, sikur i Adem Jasharit”.

Për këtë, menjëherë banorët tjerë reaguan, ku një ndër ta ishte Meti i cili i tha se nuk duhet të bëjë krahasime të tilla.

“Mos e krahaso veten me atë emër, duhet me t’i dhënë Zoti edhe 1 mijë vjet jetë me e mbërri vetëm 10 për qind të atij që e përmende”, i tha Meti, Edonës.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci