Të fundit

Gërvalla merr pjesë në takimin me ministrat e BE-së: Sulmi i 24 shtatorit ndryshon gjithçka

Ministrat e jashtëm të Bashkimit Evropian sot do zhvillojnë takimin tradicional me homologët e tyre nga Ballkani Perëndimor.

Në këtë takim do të marrë pjesë edhe ministrja e Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla- Schwarz. Ajo ka thënë se në këtë takim do të diskutohet për zhvillimet e fundit dhe sigurinë në Evropë.

“Për Kosovën dhe rajonin, sulmi paramilitar nga Serbia më 24 shtator, ndryshon gjithçka dhe dëshmon urgjencën e përballjes me kërcënimet e mëdha të sigurisë”, ka shkruar Gërvalla në “X”.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci