Të fundit

Pas lajmeve për ndarje, Sara Hoxhës i komenton reperi i famshëm

Disa thonë janë ndarë e disa të tjerë thonë se po e bëjnë për marketing, mirëpo një reagim nga Sara Hoxha dhe Ledri Vula nuk kemi.

Por ky i fundit u duk ditën e djeshme sikur “vulosi” ndarjen pasi fshiu këngën “Gjendja” nga Youtube, ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha.

Ndërkoh Sara ka publikuar ditën e djeshme një foto, ku vëmendjen e merr komenti i reperit gjerman, Luciano.

Reperi i ka komentuar disa yje aktores.

Mirëpo ajo që vihet re është se ata ndiqen me njeri-tjetrin në Instagram, e gjithashtu reperi ndiqet edhe me kolegun e tij Ledri Vula.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci