Të fundit

Ylli tregon se si u rrah nga një vajzë në njërën prej klubeve të Prishtinës

Banori i shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’ Ylli Dervishaj i njohur ndryshe si Buci është njëri ndër banorët i cili që nga hyrja në shtëpi ka zhvilluar debate mjaft të ashpëra me banorët.

Gjatë një bisede me banorët e shtëpisë, Buci ka treguar një histori mjaft interesante ku ka treguar se është rrahur nga një vajzë në një prej klubeve në Kosovë.

“Isha duke qëndruar dhe një vajzë e cila ishte e dehur erdhi të unë dhe më rrahu. Ajo mendoi se isha ish i dashuri i saj”, ka thënë Buci.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci