Të fundit

Aksion kundër kontrabandës në Ferizaj, arrestohen dy persona

Është zhvilluar një aksion kundër kontrabandës në Ferizaj nga Policia, Dogana dhe Prokuroria Themelore e Ferizajt që ka rezultuar me dy persona të arrestuar.

Gjatë aksionit është sekuestruar sasi e madhe e mjaltës që është kapur duke u kontrabanduar.

Rastin për Paparacin e ka konfirmuar kryeprokurori i Prokurorisë së Ferizajt, Shukri Jashari.

Ai tha se dy persona janë arrestuar dhe se tashmë aksioni ka përfunduar.

Po ashtu, Kryeprokurori Jashari tha se të dyshuarit do të dërgohen në ndalim.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci