Të fundit

Gania tregon bakshishin më të madh që ka marrë si kamerier

Gazetari Visar Dërmaku, i njohur ndryshe si Gani Gërmia është njëri ndër banorët i cili më humorin e tij ka arritur të bëjë për vete publikun brenda pak ditëve qëndrim në shtëpi.

Gjatë një bisede me banorët e shtëpisë, Gania ka treguar historinë e tij me dy shqiptarë nga Kuba, gjatë kohës sa ai punonte kamerier.

Ai tregoi se nga dy shqiptarët nga Kuba i ka marrë 1 mijë e 200 dollarë dhe 35 euro bakshish.

Më tej, ai tregoi edhe historinë se si ka ardhur që çifti të ia lë një shumë aq të majme si bakshish.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci