Të fundit

Azemi tha se i pëlqen Morena Taraku, Alba shfaq shenja xhelozie

Banorët e shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’, Alba dhe Azemi kanë diskutuar gjatë ditës një deklaratë që mbrëmë e ka dhënë Azemi.

Ai kishte thënë se i pëlqen Morena Taraku prej fytyrave publike në shqiptari.

E Albës si duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer shumë, pasi e përmendi disa herë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci