Të fundit

Taynën e gjuajnë me telefon në mes të koncertit

Rep-artisja e njohur, kosovare Tayna është njëra ndër reperet më aktive dhe më të suksesshme të skenës muzikore shqiptare.

Tayna gjatë këtyre ditëve është duke realizuar turin e koncerteve në Amerikë ku është përballur me një moment jo edhe aq të mirë.

Gjatë performancës, reperja është gjuajtur me telefon nga fansat ku për fat të mirë shpëtoi pa lëndime dhe vazhdoi koncertin e qetë.

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci