Të fundit

Lajçak nesër në Beograd për takim me Vuçiqin

Emisari i Bashkimit Europian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak do të shkojë nesër në Beograd për t’u takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq.

Presidenca serbe ka njoftuar se takimi do të nisë në 11:00.

Lajçak javën e kaluar ishte në Kosovë ku u takua me zëvendëskryeministrin Besnik Bislimi. Me të u mor vesh që ai dhe kryenegociatori serb të takohen në Bruksel këtë të enjte.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci