Të fundit

​Borrell: Vendi i Ballkanit Perëndimor është në BE

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borrell ka kryesuar takimin e sotëm në mes të BE-së dhe ministrave të jashtëm të Ballkanit Perëndimor.

Ai ka shkruar në X, se BE dëshiron të avancojë integrimin e rajonit në vendimmarrjen e tyre, duke përfshirë politikën e jashtme dhe të sigurisë përpara anëtarësimit.

“Vendi i shteteve të Ballkanit Perëndimor është në BE”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci