Të fundit

Trupat izraelite futen në Parlamentin e Gazës

Ushtarët izraelitë nga Brigadat Golani, hynë në Parlamentin e Gazës dhe morën kontrollin e tij.

Fotoja e trupave që shfaqin flamuj izraelitë pas tryezës presidenciale u bë virale në rrjete sociale.

Më poshtë pamje:

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci