Të fundit

E godasin me karrige në fytyrë, Yll Limani tallet keq me Noizyn

Ditën e sotme, reperi Noizy ka surprizuar sërish ndjekësit e tij në rrjetet sociale, teksa ka publikuar një video, ku shihet duke u goditur me një karrige në fytyrë.

Pavarësisht se në pamje të parë duket e frikshme, reperi ka sqaruar të gjithë ndjekësit e tij se bëhet fjalë për një sekuencë filmi, ku ai do të bëjë debutimin e tij si aktor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Ndërkohë që është komentuar dhe pëlqyer nga ndjekësit e Noizy-t, komenti i Yll Limanit në lidhje më këtë video ka qënë epik, duke u “tallur” me këngëtarin.

Limani e ka publikuar këtë video në profilin e tij të Instagramit dhe bashkangjitur tij ka shkruar:“Hahahahaha o sa mirë”.

Dhe në fakt, ky koment i Yllit është në një farë mënyre një “hakmarrje” ndaj Noizy-t, i cili shpesh herë përpiqet ta bëjë me nerva Limanin.

Noizy dhe Yll Limani, përvecse kanë një bashkëpunim mjaft të suksesshëm në karrierën muzikore, ata janë edhe shumë miq të afërt me njëri-tjetrin.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci