Të fundit

Kërkesa e Gërvalles në takimin me ministrat e jashtëm të BE-së

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, ka treguar se çfarë ka folur në takimin me ministrat e jashtëm të shteteve anëtare të Bashkimit Evropian.

Ajo, me anë të një postimi në platformën X, ka theksuar se aty ka kërkuar që të reagohet më shpejtë ndaj agresionit të grupit serb në Banjskë të Zveçanit.

“Në Këshillin e Ministrave të Jashtëm të BE-së u kërkova kolegëve të mi që të reagojnë qartë dhe me shpejtësi ndaj aktit agresiv të Serbisë nga 24 shtatori, në mënyrë që të parandalohet përshkallëzimi i radhës”.

“Ne kemi nevojë që BE-ja të rimendojë dhe rivlerësojë politikën e saj të sigurisë”.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci