Të fundit

“Ja unë, ja kjo” – Blero paralajmëron largimin nga shtëpia

Është vetëm fillimi i këtij ‘Prime’ dhe banorët janë ndezur në momentet e para, e me këtë ritëm edhe po vazhdojnë.

Një deklaratë të fortë dha edhe Blero i cili tha se “këtë të premte, ose ai ose Linda do largohen nga shtëpia”.

Nga kjo deklaratë në bisedë u përfshi edhe Buci, të cilit Blero nuk i kthente përgjigje.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci