Të fundit

Akuzat e Lindës ndaj Bleros, Bledi: Ajo çfarë ke thënë, nuk të nderon aspak

Opinionisti i formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane e ka komentuar situatën e krijuar mes Lindës dhe Bleron.

Mane ka shpalosur mendimet karshi kësaj teme, derisa ka theksuar se një situatë e tillë nuk i shërben aspak Lindës.

“Deklarata jote, nuk të nderon”, ka thënë Mane pos tjerash, drejtuar Lindës.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci