Të fundit

Një grua sulmohet seksualisht nga taksisti në Prishtinë

Policia e Kosovës ka raportuar se të hënën në Prishtinë, një grua ka raportuar se është sulmuar seksualisht, përderisa ishte në një taksi.

Në raport thuhet se viktima ka raportuar se derisa ishte në veturën taksi, shoferi e ka ngacmuar me fjalë, dhe ka filluar ta prekë në këmbë.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci