Të fundit

Tre policë goditen nga një veturë

Policia e Kosovës ka raportuar se në Ferizaj, tre policë kanë pësuar lëndime, pasi janë goditur nga një veturë që ishte në lëvizje, dhe në të ishin tre persona.

Në raport thuhet se policët kishin dhënë urdhër tek të dyshuarit që të ndaleshin, dhe duke u larguar, kanë goditur zyrtarët policorë.

Poashtu, tre të dyshuarit, gjatë largimit kanë shkaktuar aksident dhe e kanë braktisur veturën.

Gjatë kontrollit në veturën e braktisur janë gjetur dhe konfiskuar 4.1 gr marihuanë dhe 0.2 gr kokainë, kurse nuk raportohet për të arrestuar.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci