Të fundit

“Më shumë se 100 punonjës të OKB-së janë vrarë në Gaza që nga fillimi i luftës”

Të paktën 102 anëtarë të stafit të Kombeve të Bashkuara janë vrarë në Gaza që nga fillimi i luftës.

Kështu është bërë e ditur nga Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Ndihmën dhe Punët për Refugjatët Palestinë, shkruan CNN.

Tutje, në deklaratën e tyre thuhet se të paktën 27 anëtarë të stafit janë plagosur që nga fillimi i luftës.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci