Të fundit

Vdes infermierja nga Suhareka

Një nga zërat më të fuqishëm për vetëdijesimin mbi luftën ndaj kancerit, infermierja Fitore Zenelaj, ka vdekur pas një beteje të gjatë me sëmundjen.

Siç kanë njoftuar familjarët e saj, Zenelaj vdiq gjatë trajtimit në Francë.

Pak ditë më parë ajo njoftoi për betejën e re me kancerin.

Ajo ka lënë pas bashkëshortin dhe tri vajza.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci