Të fundit

Tifozët e Napolit falënderojnë Etrit Berishën pas humbjes, kjo është arsyeja

Etrit Berisha ishte protagonisti absolut i sfidës Napoli – Empoli, e fituar 0-1 nga skuadra toskane në kohën shtesë.

Më shumë se për golin e Kovalenkos, që vendosi sfidën, në Itali po flitet për performacnën e jashtëzakonshme të Berishës, që me pritjet e tij i mohoi disa gola të sigurt skuadrës napolitane.

Seria A dhe Empoli kanë shpërndarë në Instgram një tabelë me statistikat e “gardianit” kuqezi, që ka meritën kryesore të suksesit të Empolit.

Janë të paktën shtatë pritje vendimtare dhe 16 pasime të sakta, mes të tjerash, nga portieri i Kombëtare Shqiptare, i cili ka marrë komplimente nga tifozë të skuadrave të ndryshme italiane.

Madje, ironikisht edhe nga fansat e Napolit, që e përgëzojnë për faktin se “shkarkoi” trajnerin Rudi Garcia./SS

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci