Të fundit

Lëndimi i Muriqit, mësohet sa do të mungojë sulmuesi kosovar

Vedat Muriqi pritet të mbetet jashtë fushave për rreth katër deri në gjashtë javë, pas lëndimit që pësoi në ndeshjen ndaj Izraelit.

Muriqi ka pësuar dëmtim të muskujve në pulpin e majtë, çfarë do ta lënë atë jashtë fushave për rreth katër deri në gjashtë javë.

29-vjeçari do të mungojë me Kosovën në ndeshjen ndaj Zvicrës dhe Bjellorusisë, ndërkaq do të humb edhe disa ndeshje të rëndësishme në La Liga.

Muriqi u lënda gjatë ndeshjes me Izraelin që Kosova e zhvilloi të shtunën.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci